Kdo jsme

Jsme spolek amatérských  fotografických nadšenců, které spojuje záliba ve fotografii. Jsme otevření konstruktivní kritice své tvorby a hlavně se chceme učit neustále něco nového.

Počátky našeho fotoklubu spadají již do roku 2006, oficiálněji však začal fungovat teprve o čtyři roky později. Prvotním impulsem vůbec bylo najít si pravidelný čas na focení, mít nějaký prostor, kdy bychom se mohli fotografii věnovat. V současné době tvoří fotoklub 12 lidí, věkově jde o poměrně pestrou skupinu. Snažíme se navzájem podporovat a rozvíjet se v tom, co nás jednotlivě baví a zajímá.

Jednou za čas se konají tzv. hromadná focení, kdy všichni členové vyjedou v daný čas na dané místo a snaží se najít ke zvolenému tématu svou vlastní cestu. Součástí naší činnosti je také pořádání výstav našich fotografií a focení reportáží pro různé subjekty. 

Fotoklub navíc nabízí i určité technické zázemí, takže si členové mohou vyzkoušet práci s různým fotografickým vybavením. 
Nad výsledky své činnosti se členové fotoklubu pravidelně scházejí, fotografie si vzájemně hodnotí a upozorňují na případné nedostatky a chyby. Cílem je se ve fotografii neustále  zdokonalovat.